Skip links

Hakkımızda

Firmamız %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

AK-SOM Civata İmalatı San. ve Tic. Ltd. Şti.

1980’den günümüze teknolojisini kendi bilgi ve birikimi ile geliştiren ağırlıklı otomotiv olmak üzere ülkemizde traktör, beyaz eşya, elektrik ve inşaat sektörlerinde ihtiyaç duyulan civata, vida, perçin ve somun imalatını istenen standart ve kalitede soğuk dövme imalatı yapmaktadır.

Müşterilerimizin özel olarak yasarladıkları ve istemiş oldukları soğuk şekillendirme (Özel İmalat) yapılır. Yüzlerce farklı çeşit soğuk şekillendirilmiş 5.8, 6.8, 8.8, 10.9 ve 12.9 kalitede M6x10 boydan M12x100 boya kadar üretimiz sınırlıdır.

Kuruluşumuz kaliteli ürün, ekonomik fiyat ve iyi hizmet felsefesini benimsemiştir. Bu felsefesini ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile kontrol altına almıştır.
İşletmemizde günümüz teknolojisi yakından izlenmekte, çalışanlarımızın bilgi ve becerileri sürekli eğitim faaliyetleri ile arttırılmaktadır.

Kuruluşumuz sürekli geliştirdiği hizmet anlayışını 7.200 M²’lik fabrika alanda devam ederek, müşteri memnuniyeti doğrultusunda büyüme ve gelişmeye devam edecektir.

Kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunmaktayız.

Özel İmalat

Firmamız standart dışı, özel imalat gerektiren bağlantı elemanları konusunda da geniş makine parkuru ve geniş işleme kabiliyeti ile sektörde hizmet vermektedir.

Vizyon

Kalite anlayışımızla müşteri memnuniyetini tam sağlayarak, sürekli büyüme hedefi ile bağlantı elemanlarını dünya pazarında sunarak sektöründe tercih ve tavsiye edilen lider bir kuruluş olmak.

Misyon

Kalite anlayışımızdan taviz vermeden tüm sektörlerden müşterilerin ihtiyacına uygun malzemelerden bağlantı elemanlarının tasarım, üretim ve satışı misyonunu teşkil eder.

İlkemiz

Tüm birimlerimizde proaktif ve yenilikçi yöntemlerle hareket eder, müşterilerimizden tedarikçilerimize kadar temas ettiğimiz her noktada beklentileri karşılarız.